... dáme Vaší vodě čistotu a energii!

Horní menu

O společnosti


Společnost Aq-technik s.r.o. byla založena v r. 1996. Předmětem činnosti je zejména prodej, montáž a servis dodávaných produktů v oblasti:

  • fyzikálních a chemických úpraven vod;
  • topení, vč. podlahového a termoregulace.

Společnost je v jednotlivých oborech dodavatelem výrobků a značek předních evropských a světových výrobců. V několika oborech má společnost Aq-technik s.r.o. uzavřené smlouvy výhradního distributora na trh České republiky:

  1. Dodávek vícevrstvých trubek PEX-AL-PEX a bezpečnostních spojek (tvarovek) z materiálu PPSU od výrobce AQUATECHNIK Group s.p.a, Magnago / Milano. Tento patentově chráněný systém SAFETY - spojení tvarovky z materiálu PPSU s trubkou Aquatechnik tvoří neopakokovatelný, patentově chráněný originální systém.
  2. Dodávek termostatických ventilů a dílů předního světového výrobce MMA Markaryd, Švédsko. Výroba termostatických ventilů již od r. 1963 v prvotřídní kvalitě a z tradičních švédských materiálů.
  3. Dodávek chemikálií firmy EFA Chemie GmbH - pro kotle, chlazení, potravinářství apod.
  4. Dodávek fyzikálních úpraven AQUA od výrobce TREBEMA AB, Kalmar, Švédsko pro trubky DN10 až DN 125 se 4letou zárukou výrobce.

V oblasti dodávek úpraven vod, návrhů a projekce spolupracuje úzce společnost Aq-technik s.r.o. s řadou zahraničních výrobců, což umožňuje navrhovat i nestandardní úpravny - od malých úpraven po úpravny, určené pro velké průmyslové provozy.

Z tohoto hlediska společnost disponuje I celou řadou používaných řídících systémů – např. ventilů SIATA, Fleck, Autotrol, Clack apod.. Našimi partnery jsou výrobci zejména z Německa, USA a Itálie.

Společnost Aq-technik s.r.o. nabízí dodávky vč. případné montáže, zprovoznění, záručního a pozáručního servisu. Stálá pozornost je věnována i garanci dodávek dílů nejen v záručních, ale zejména v pozáručních lhůtách.